KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13598193
nr 1359 8193
Lars Stenman
(f. 1954), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad, Kvinna med äpple. Olja på duk, 50x50 cm
Lars Stenman, född 1954, svensk målare.
måndag 9 november 2020
kl 20:31:11