KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13598193

nr 1359 8193

Lars Stenman

(f. 1954), Sverige

Oljemålning, Monogramsignerad, Kvinna med äpple. Olja på duk, 50x50 cm

Lars Stenman, född 1954, svensk målare.

måndag 9 november 2020
kl 20:31:11

Lars Stenman

Läs mer om Lars Stenman